تبلیغات
دخترا و پسرای بهشتی

دخترا و پسرای بهشتی
بهشتیهای دنیا
بازی مساجد را خراب کن و مردان محاسن‌دار را بکش!!

مساجد را خراب کن و مردان محاسن‌دار را بکش!
یک بازی جدید به نام نبرد نزدیک: (اولین کسی که کشته می‌شود)به بازارهای آمریکا روانه شده است. اولین قانون در این بازی شعار ؛مسجد راخراب کن ومسلمان را بکش است. در این بازی کودکان می‌بایست شهر‌ها را ازمساجد،تروریست‌ها، افراد دارای محاسن، مشایخ و علمای دینی پاک سازی کنند !
به گزارش فردا، ‌بنا بر آنچه روزنامه المصری الیوم آوردهاست این بازی برپایه یک سناریوی فرضی و خیالی است که در آن نخست وزیرلبنان بیمارمی‌شود. بنا برهمین نیز وی مجبور می‌شود که پست خود را به طورموقتی تابازگشت سلامتی ترک کند. با توجه به این موضوع ایران و سوریه ازاین فرصتاستفاده می‌کنند تا با تجهیز و حمایت از شبه نظامیان لبنانی این کشور را به دست گیرند. اما از سوی دیگر آمریکا نیروهای مارینز خود راروانه لبنان می‌کند و تمام بازی با محور جنگ بین نیروهای آمریکایی بانیروهای سوری وایرانی است.


بقیه در ادامه مطلب
در این بازی، بازی‌کننده به جای سرباز آمریکایی است و چهار نوع دشمن داردکه باید بر آن ها غلبه کند. دشمن اول شبه نظامیانی از سربازان قدیمی ارتش لبنان هستند که با نیروهای سوری با رهبری اکبر السعود افسرسابق ارتشوتاجرکنونی اسلحه همکاری می کنند. دومین دشمن جنبش عطاش است که نام گروهی از مسلمانان تندرو است که از سوی ایران و با رهبری فردی به نام طارق که ازعلمای دینی است حمایت می شوند. این فرد هم بنا بر معرفی بازی ازعوامل ایران است.
اما دشمن سوم ارتش زره ای سوری است که مجهز به سلاح‌های سنگین وخودرویی است. دشمن چهارم نیز یگان‌های ویژه ایران است. از قانون‌های این بازی می‌توان به پرتاب موشک به مساجد و پاره کرده قرآن ها اشاره کرد.این درحالی است که در این بازی فردی که در حال بمب گذاری مسجد است است صدای اذان را می‌شنود.
گفتنی است دو سال پیش نیز سازمان بازی های اینترنتی آمریکا با ساخت یک بازیویدئویی به نام پاکسازی نژادی مسلمانان، جنگ با اسلام را علنی کرد.
به نوشته سایت میدل ایست آنلاین، کاربر در این بازی ضد اسلامی ابتدابه کشتن مسلمانان می پردازد، سپس اسامه بن لادن رهبر گروه القاعده را میکشد .
در منوی آغازین این بازی ویدئویی - کامپیوتری ابتدا از مخاطبان خواسته میشود که به دانلود کردن این بازی بپردازند و در نقش یک سرباز آمریکایی،همه نژاد و مذاهب اسلامی را از بین ببرند.
میدل ایست آنلاین افزوده بود: نام دیگر این بازی رایانه ای " نسل کشی مدرن مذهبی " نام دارد و انتظار می رود این بازی رایانه ای که به صورت کاملامغرضانه و به قصد ایجاد جنگ ادیان طراحی شده است آرام آرام دامنه اعتراضات مسلمانان جهان را باعث شود.
گفتنی است اخیرا یکی از رهبران مسیحی جهان نیز بحث قرآن سوزی در روز 11 سپتامبر را مطرح کرده که خشم مسلمانان را برانگیخته است

*************************
خدا لعنتشون کنه ایشالله
بازیهاشونم ضد اسلامی طراحی میکننادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ جمعه 2 مهر 1389 توسط حسین مالکی
درباره وبلاگ

با سلام به تمام دوستان خوبم
تو این وبلاگ قصد داریم صحبت از بهشتیا بکنیم
دخترا و پسرای بهشتی!
اونایی که جهنمی نیستن!
اگه شما هم بهشتی هستین خوشحال میشم
به جمع ما اضافه بشین
دوستان بهشتی خودم ممنون میشم با ما تبادل لینک داشته باشن
ما رو با نام
***دخترا و پسرای بهشتی***
لینک کنن و اطلاع بدن تا کمتر از 24 ساعت
لینکشونو با نام دلخواهشون تو وبلاگ قرار بدم
Blog Skin